סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אליס שמאי

אליס שמאי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רבי עקיבא 50
 
עיר: הרצליה
פקס: 153-99568868
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד המתמחה במשפט הפלילי, תביעות אזרחיות ולשון הרע.

תחומי עיסוק:
לשון הרע

אודות

עו"ד אליס שמאי מתמחה בדיני פלילים, תעבורה ונזיקין. משרדה עוסק בעיקר בייצוג כל סוגי העבירות הפליליות, כולל חשודים מהיישוב ללא עבר פלילי, עבירות צווארון לבן וכספים, וייצוג קטינים ונוער. מלבד זאת המשרד מטפל גם במקרים של עבירות תעבורה, תביעות ביטוח ופיצויים, דיני חוזים, דיני עבודה,תביעות לשון הרע וסיוע בבעיות בירוקרטיות שונות.
 
למשרדה של עו"ד שמאי שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, החוזרים לקבל ייעוץ גם לאחר סגירת תיקיהם, זאת בזכות ליווי אישי ואדיב שהמשרד מעניק ללקוחותיו לאורך כל ההליכים המשפטיים. היחס המקצועי מורגש כבר בפגישה הראשונה בה מוצגת ללקוח תמונה מלאה אודות מצבו המשפטי והאפשריות העומדות בפניו. כל תיק שמטופל במשרד זוכה למענה מקיף ויסודי, תוך הקפדה על  זמינות מרבית, ומתוך שקיפות מלאה מול הלקוח שמקבל לידיו דיווח מפורט בכל שלב וצעד בהליכים המשפטיים.
 
משרד עו"ד אליס שמאי מטפל בתשומת לב ובמקצועיות בכל הליכי המשפט הפלילי, כולל ליווי אישי בעת זימון לחקירה המהווה שלב ראשוני וקריטי להמשך ההתנהלות המשפטית. כמו כן מסופק ייעוץ לחשודים במעצר ראשוני עד לשחרורם וסגירת תיקיהם, ובעת הליכי מחיקת רישום פלילי או שינוי העילה לסגירת התיק. בנוסף לכך, למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בערכאות משפטיות לרבות שימועים, בקשות חנינה, עיכוב הליכים, עתירות אסיר וועדת שליש. יש לציין כי המשרד מתמחה בייצוג קטינים כולל שיקום, חזרה מהירה לשגרת החיים, וסגירת התיק ללא הרשעה.
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: